Představitel padoucha Winstona ze série o Johnu Wickovi Ian McShane   prozradil pro Collider, že by se chystaný čtvrtý díl měl začít natáčet během letošního roku. Není divu – premiéra se po koronavirových odkladech přesunula na jaro 2022 a několik měsíců samozřejmě zabere postprodukce.

John Wick
Foto: Vertical Ent.

Keanu [Reeves]   a já jsme si vyměnili novoroční přání a vzkázali jsme si, že se snad letos uvidíme. Vím, že píší scénář a letos se do toho chtějí pustit. Slyšel jsem, že oznámili, že budou [čtvrtý a pátý díl] natáčet zároveň, ale kdoví. Studia oznamují leccos. Někdy během letoška ale bezpochyby natočíme Johna Wicka 4.

McShane také prozradil, že si už od počátku myslel, že akční série dosáhne úspěchu. První film 76 % měl prý skvělé herecké obsazení a výborný scénář. Dvojka 77 % mu přišla slabší, dokázala si však udržet přízeň diváků a třetí díl 74 % podle McShana dopadl výborně, stal se důstojným pokračováním.

avatar autora
Aleš Šumpík
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se vám líbit

Lady Gaga zazáří ve Wednesday jako záhadná profesorka

Sarah Jessica Parker naznačila budoucnost Sexu ve městě i návrat kultovních filmů

Předčasně uniklý trailer k Avataru 3 odhaluje novou kulturu Na’vi

Hollywood se otřásá: Blake Lively žádá odškodnění půl miliardy za útoky a obtěžování