Herec Iwan Rheon ztvárnil ve Hře o trůny 91 % sadistického levobočka Ramsayho, který brutálně mučil svého zajatce Theona a později v kontroverzní scéně znásilnil Sansu Stark. Rheon nyní odhalil, že se mu tyto scény natáčely velice špatně a den jejich vzniku dokonce označil za nejhorší ze své kariéry.

Iwan Rheon
Foto: Home Box Office

Bylo to příšerné. Nikdo tam nechtěl být. Nikdo to nechtěl dělat, ale když vyprávíte příběh, musíte ho vyprávět pravdivě. (…) Koukalo se mi na to hrozně, hrozně těžko. Je strašné, že se to stává, nemělo by. Byl to nejhorší den mé kariéry.

Rheon doplnil, že na něj scény mučení Theona paradoxně neměly podobný efekt. Když totiž usekával plastové prsty, věděl, že pořád jenom hrají a vlastně se nic neděje.

Hra o trůny: Vybrali jsme nejlepší epizodu z každé z osmi řad populárního seriálu

author avatar
Aleš Šumpík
Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Mohlo by se vám líbit

Sylvester Stallone přiznal nejnebezpečnější kaskadérské scény kariéry a jde z nich mráz po zádech

Avatar 4 a 5 odhalí původ programu Avatar i jeho zapomenutého tvůrce

Hugh Jackman se zřejmě s Wolverinem ještě neloučí, jak naznačují nové plány Marvelu

Proč málem nikdy nevznikl film Pán prstenů: Společenstvo Prstenu a jak se stal zázrak